top of page
Product Banner.jpg

Çok Kanallı Satışı Yönetmek için Tek Platform

Tüm kanallardan gelen siparişleri tek bir merkezi

platformla takip edin ve yönetin.

Sipariş Yönetimi

Verimliliğinizi artıran bir sipariş yönetim sistemi esnek ve hızlı olmalıdır. Stoklarınızı sipariş kanalı bazında işinize özgü kurallarla yönetebildiğiniz, tüm satış kanallarınız ile entegre ve siparişin oluştuğu andan kapandığı ana kadar tüm süreci takip edebildiğiniz bir platform sunuyoruz.

Farklı tipteki siparişleri işleme esnekliğine sahip olun.

Nihai tüketicileriniz için B2C siparişleriniz veya bayileriniz, mağazalarınız gibi satış noktalarına çıkış yapılan B2B siparişleriniz için değişen ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

Topla, paketle, sevk et operasyonları

Mağazalarınıza, tedarikçilerinize atanan siparişleri omniens ile toplayın, paketleyin kargo etiketi ve e-irsaliye çıktılaırnı alarak sevk edin. 

Tüm kanal satışlarını tek arayüzden yönetin

Tüm satış siparişleriniz için tek bir kontrol paneli. Filtreler ihtiyacınız olan verileri listelemenize  yardımcı olur.

İptal ve İadeleri yönetin

Satış kanallarındaki sipariş ve/veya ürün iptallerini kargo siparişi teslim alana kadar yönetin. İade ve onay işlemleri süresi içinde otomatik olarak gerçekleştirilir.Ortaklaştırılmış iptal ve iade nedenleri sayesinde tüm kanallar için sonuçları tek bir rapor ile izleyin.

Sipariş ve gönderi  durumları otomatik olarak güncellenir

Sipariş alındığından sevk edilene kadarki tüm durumlarını gerçek zamanlı takip edin. Omniens, depo ve dağıtım statülerini satış kanalarına gerçek zamanlı olarak iletir.

Siparişlerinizi uçtan uca takip edin.

Siparişin satış kanalından alınması ile başlayan ve teslim ya da iade ile tamamlanan tüm süreci sipariş statüleri ile takip edebilirsiniz. 

Siparişleri otomatik olarak içe aktar

Tüm siparişleriniz Omniens hesabınızla otomatik olarak senkronize edilir ve tek bir arayüzden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kendi sipariş işleme kurallarınız ile yönetin

Siparişin nereden karşılanacağını, sipariş bölme/birleştirme, back order, paketlere bölme, taşıyıcı ataması  ve daha bir çok parametreyi tercihlerinize göre ayarlayın. 

bottom of page