top of page
wms

Lojistik & Depolama

Büyüme hedeflerinizi, ölçeklenebilir ve esnek

tedarik çözümleri ile gerçekleştirin.

Lojistik ve Depolama

Yeni ticaret çağında markaların ve perakendecilerin ürünlerini son kullanıcılara ulaştırması için uçtan uca hizmetler sunuyoruz.Markalar adına tüm ürünleri A++ depolarımızda stokluyor, siparişleri en hızlı ve verimli şekilde topluyor, paketliyor ve tüketicinin evine  veya mağazalarına teslim ediyoruz.

Esnek fulfilment çözümlerimiz pazar potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Siparişin alındığı andan teslim edildiği ana kadar tüm süreci yönetiyoruz. Lojistik mühendislerimizden oluşan ekibimiz, B2C ve B2B satış kanallarınız için büyüme hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak yenilikçi, ölçeklenebilir çözümler geliştirir.

Mal Kabul
New_0006_Katman-18.png

Mobil uygulama ile barkod doğrulamalı mal kabul. Her operasyon türü için farklı yerleştirme algoritmaları tanımlayabilme, mal kabul siparişlerinde (po), farklı sipariş tiplerine göre farklı operasyonlar, ön mal kabul ve iade ön mal kabul,  RMA kontrollü iade kabul.

Depo Çıkış Operasyonları
New_0017_Katman-3.png

Çok kanallı sipariş işleyebilme, anında otomatik ürün rezervasyonu (alokasyon), optimize edilmiş paketleme kolisi seçimi, özelleştirilebilen kargo etiketi ve kargo teslimine kadar iptal etme imkanı.

Depo  Operasyonları
New_0001_Katman-23.png

Satış kanalı, marka, lot, seri, IMEI ve müşteriye özel  kriterlere göre stok takibi. Gelişmiş depo sayım modülü ve anlık sayım yeteneği.  Otomatik iş emri oluşturma. B2B ve B2C ortak stok yönetimi.

Dağıtım ve Nakliye
New_0000s_0013_Icon-2.png

Sipariş için en doğru taşıma türü ve taşıyıcı seçimi algoritması. Proaktif gönderi takibi kontrol paneli. Taşıyıcı fiyat koşulları ve taşıyıcı fatura kontrolü.20+ taşıyıcı entegrasyonu 

bottom of page